| Kida_5763 a întrebat:

De cele mai multe ori cand intru pe site-uri trebuie sa dau refresh la pagina pentru a se incarca de 20 de ori, iar uneori cand se incarca apar asa : http://i.imgur.com/SS4yLsk.jpg. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un Ware remover (Spyware, Adware, Malware.etc). Nu e virus, nu e detectat de Antivirus, iti trebuie aplicatie dedicata, ceva gen : Malwarebits Anti Malware sau SpyBot Search and Destroy. Poti tine aceste aplicatii in parallel cu antivirusul, nu fac conflict. Instaleaza Chrome sau Mozilla si daca merge mai repede e clar ca nu e de la net, e de la explorer.

| muhyool a răspuns:

E clar ca nu e bine sa faca asa...deci instaleaza-ti alt browser. Daca ai facut asta deja si tot asa se intampla, inseamna ca ai un virus in calculator.