| SiA31 a întrebat:

Hei!
Am o întrebare pentru cine se pricepe puțin mai bine la televizoare.
Am un TV Samsung Smart și voiam să știu dacă există posibilitatea să las muzica pornită pe Youtube, de exemplu, dar să "sting" ecranul televizorului.
O fostă amică de a mea putea face asta la tv-ul ei, dar cred că era altă marcă. Și eram curioasă dacă ar merge și la al meu.
Mulțumesc! happy

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca mergi la Settings>Image> ai o optiune de "Picture" pe ON/OFF? De acolo ai putea.

| NLS a răspuns:

Daca ai un model mai vechi (2013-2015), merge (daca nu cumva intre timp au updatat aplicatia sa nu mai suporte nici pe modelele mai vechi).

PE modelele noi, din cate stiu, nu mai functioneaza.