| anca_8880 a întrebat:

Hei.se poate sa vad pe facebook cine imi vizualizeaza profilul? daca da cum?

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Sunt cateva aplicatii pe facebook dar nu sunt bune. Fiindca alea sunt facute cu niste trucuri, o poveste lunga. A-si scrie foarte mult daca ti-as povestii. Dar nu se poate. Ar trebui sa te orientezi dupa persoanele care-ti dau like-uri si comentarii!

evenso
| evenso a răspuns:

Nu, nu exista aceasta optiune.

| Sk1j4 a răspuns:

Nu se poate.Sunt aplicatii care "iti arata"dar de fapt sunt fake...niste vrajeli

| Anonimity a răspuns:

Acum imi dai funda

| Sinceritate a răspuns:

Nu exista

| Culita_Daniel_1998 a răspuns:

Sunt aplicatii care iti arata cine ti-a vizitat profilul.
Incearca la linkul:https://apps.facebook.com/ivezicefeffebb/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts
Insa nu stiu daca sunt chair pe bune dar incearca.

| MandarinaRoz a răspuns:

Nu se poate.Doar polita si ce de la facebook pot vedea. Exista tot felul de aplicatii pentru asta dar sunt falsuri. Sper ca te-am ajutat.