| anonim_4396 a întrebat:

Heyy, am o problema. Am un ps3 de 12gb si am vrut sa sterg un joc de aprox. 8, 5gb. Totul ok pana mi se blocheaza consola si trebuie sa opresc alimentarea. Scot din priza consola, o pornesc si imi spune ca nu este nimic instalat pe hard (nici macar jocul pe care l-am sters) dar am 3gb ocupati. Credeti ca nu s-a sters complet jocul deooarece am inchis consola in timp ce se stergea? Prima oara nu a vrut sa se inchida, clipocea becul verde si nu se inchidea pana cand mi-a venit proasta idee sa il scot din priza...Va rog sa ma ajutati, orice opinie e importanta. happy Funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

S-a sters complet. Nu mai scoate consola aiurea din priza ca nu rezolvi nimic. Asa e slim-ul de 12gb. Din aia 12, cam 9 iti raman tie. Poti sa cauti ce consola de 12gb vrei tu, toate is asa. Cumpara hdd de 500gb, si o sa vezi ca iti arata mai putin de 450 disponibili...