| Claudiu34483 a întrebat:

Nu stiu de ce nu ma mai lasă să postez poze pe Instagram. Adică se posteaza si imediat se sterge. O fi din cauza ca am postat prea multe poze într-o singură zi si este blocat temporar sau ce s-a întâmplat?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, e posibil. Așa se întâmplă și daca dai prea multe like-uri, și daca dai prea multe cereri de urmărire etc Și pe Facebook, la fel.
Există o limită in toate. Nu abuza de nicio funcție.
Încearca din nou peste 24/72 h.

PS. Ar mai fi o variantă. Incearca sa te loghezi pe Insta, folosind telefonul fratelui/al tatei. Dacă nici așa nu poți posta, inseamna ca esti blocat temporar.

| andreeaaiuliiiii a răspuns:

Poate netul să nu meargă bine sau o problemă de la Instagram, într-o zi poți pune multe poze, sunt unii care pun 30. Încearca sa te deconectezi si apoi conecteaza-te inapoi. Daca nici asa nu merge încearcă sa iti dai repornire la telefon sau sa il instalezi din nou
*funda?*