| RaduRaRadu a întrebat:

Să îmi cumpăr iPad mini sau iPad 4—?

3 răspunsuri:
| Rolleer a răspuns:

Buna..de azi poti sa cumperi Ipad Mini de la 1649 lei: http://shopmaniac.ro/ipad-mini-de-azi-si-in-romania/

| Funditza88 a răspuns:

Eu recaomand iPad 4 ca este cam la fel cu iPad mini la pret si este m, ai performant si mai mare, face foto mai bune si este si el disponibil la altex poti sa-ti cumperi de Balck Friday cum fac si eu. Sper ca te-am ajutat happy

| orosdoru a răspuns:

IPad 4 nu exista doar iPad 3.Si mai rentabil daca tiai lua Ipad 3 este si mai bun