| Resident0 a întrebat:

: Am un playstation 2 si cand schimb dvd-ul nu mi-l citeste din prima trebuie sa il opresc de la buton si sa il tin cam 2 min, care o fi problema? consola este modata asta este problema oare?, va rog cinevare care stie,

2 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Se poate ca dioda laser sa fie prafuita.ar trebui sa incerci sa o cureti. daca o poti tu, daca nu cauta un dvd de curatat din magazin. e cam 10 ron.sau poate fi si din cauza ca e modata. succes oricumwinking

Răspuns utilizator avertizat