| Sawarekh a întrebat:

Salut, am primit un mesaj dubios, de la un tip din SUA.

Mesaju primit este pe Instagram, spune sa-i trimit poze cu picioarele mele si imi va da 500 euro pe saptamana.

Care este tehnica, de ce face asta si ce doreste de la mine?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este doar un escroc! cine vrea sa vada picioare si are astfel de fetishuri, poate sa contacteze destule fete care fac videochat, deci nu ai de-a face cu un pervers cat cu un escroc
da-i raport!

| Korkodeln a răspuns:

Ori e scam, ori ai gasit un pervers interesat de picioarele tale si te-ai scoswinking, dar nu uita: "Payment in advance, no returns, all payments are final".