| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. De curand mi-am luat un sistem audio Logitech X-530, iar din cand in cand mai ascult muzica data la volum mai mare(~50%)...problema este ca bass-ul este foarte puternic chiar si dat la minim si nu vreau sa ma cert cu vecinii de sub mine. Ce imi recomandati sa fac pentru a atenua zgomotele ce se aud la vecini, dar la mine sa ramana aproximativ la fel?

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Stiu si eu, am un Logitech X-540 de un an de zile ascult muzica la 50% sau la maxim si mereu am bass-ul la maxim, doar noaptea il dau mai incet. Pana acum nimeni nu a zis nimic mai ales ca: la tine se simte puternic (de fapt la 25w e un amarat de bass) dar prin podeaua de beton se disipeste vibratia asa ca asculta linistit la ce volum vrei tuwinking

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Baga un z5500 in camera si dal la 80%
cum o face?/
cred ca vin vecinii cu topoarele la tinelaughing