| boyz a întrebat:

Salut, stie cineva daca pot afla conturile de Instagram unei persoane daca stiu doar unul, adica eu am aflat ca o persoana a facut un cont fals si a trimis mesaj unui prieten si vreau sa pot afla conturile ei de insta ca sa stiu cine a facut asta si sa o intreb de ce.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca Instagram-ul este propietatea privata a unei companii americane.
Apoi, nu este obligat nimenis a-ti dea tie raportul cate conturi are si ce face cu ele.

| Mirel4412 a răspuns:

Poti sa faci orice pe internet, doar ca nu se rezuma la modificari in html gen inspect element.
Razpuns simplu, nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă-l pe Mark Zuckerberg.