| radiodance2014 a întrebat:

Am nevoie de o programa de filmat in >PC< jocuri si multe chesstii.happy Ma puteti ajuta cum un link ori cu o denumire de programa de filmat >PC

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Acest program filmeaza in jocuri : Beepa.Fraps sau Dxtory -numai pentru JOCURI
Iar acesta :Screen Recorder (video numai pentru Desktop)
NU vei gasi un program care sa le faca pe amandoua! Bafta!

4 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Hyper cam este cam cel mai bun cu el poti filma in timp ce te joci iti alegi tu unde se salveaza dai la hotkeys si vezi ce dai stop play etc este bun ca nu consuma mult la procesor si nu face lag

| Adrianos112 a răspuns:

Action Mirillis! Uite aici un tutorial https://www.youtube.com/watch?v=Zk5Jf9d5Mm0

Răspuns utilizator avertizat