| Marius_Mirel_1999 a întrebat:

Am un sistem Home cinema Lg HT 535 5.1 cu subwooferu de 75 W si sateliti de 45W si as vrea sa ii mai adaug un subwoofer watson de 65W pentru un Bass mai puternic. Se poate pune fara probleme, legandu-le pe amândouă (toate 4 fire de de la spatele dvd-uli)? Amplificatorul dvd-ului fiind de 300W. Vreau răspunsuri cat mai sigure va rog. Ofer FUNDA big grin happy

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Inca o data, pune mana pe fizica si pe o carte de electronica!