| FuFuVercetti a întrebat:

cum pot vedea lista de prieteni a unui prieten pe facebook, daca o are ascunsa? adica nu e pusa pe public sau doar pentru. prieteni... se poate afla? daca da cum?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ca user normal nu se poate, chiar daca probabil ai citit prostii pe net că cică s-ar putea cu pach-uri sau alte cretinătați.Real nu se poate că ce nu zice nicăieri în acest surse este că facebook are un sistem de securitate sporit iar orice încercare de penetarare a acestuia neautorizat atrage dupa sine în primă fază banarea IP-ului, iar daca se continuă banarea adresei MAC=>adio acces la facebook.
Succes

1 răspuns:
| Unguru112 a răspuns:

Din pacate nu se poate