| costy9603 a întrebat:

sper sa puteti sa ma ajutati.Deci eu am parola la id de mess la o prietena si vreau sa vad conversatiile ei cu alte persoane din pc meu.Am inteles la cineva ca merge.ca trebuie sa dau la arhiva si la nu mai stiu ce dar nu merge. Poate stiti cum se face. Sper sa ma puteti ajuta. funda+vot

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Poti vedea doar arhiva care a fost inregistrata pe calculatorul tau. Daca prietena ta nu a intrat niciodata la tine pe mess, nu vei vedea nici o arhiva, chiar daca ii stii parola. Deasemenea este posibil sa fie dezactivata optiunea de salvare a arhivei din mess si atunci nu ai nici o arhiva inregistrata pe calculator. Tosusi poti verifica daca ai arhiva: te loghezi cu ID-ul respectiv si intri in Messenger la Contacts->Message Archive.
De mentionat ca daca accesarea unui cont strain fara acordul persoanei se numeste frauda informatica si poate duce la dosar penal daca este dovedita in instanta.

| Madalina285 a răspuns:

Da,se poate. Dupa ce intrii pe mess,sus,in stanga,ai Messenger,Contacts, Actions si Help.Ei bine, tu dai click stanga pe Contacts unde iti vor aparea mai multe...dar tu dai pe Message Arhive.De acolo sunt sigura ca te descurci...Mult,mult succes!

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Nu poti vedea converstiile prietenei tale daca esti logat de pe alt PC. Adica prietena ta a purtat acele discutii acasa, de pe PC'ul ei, iar tu daca te loghezi pe id'ul ei de pe PC'ul tau nu poti sa vezi ceea ce a vorbit ea deoarece toata arhiva de la Y! M se pastreaza in PC'ul de pe care s-a purtat acea discutie.

Nu st. sigura daca ai inteles ceva :]]. Sper ca ti'ai dat seama ceea ce vuiam sa-ti explic si ca te'am putut ajuta :*.

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Conversatiile*

| xAimeeRO a răspuns:

Sau poti sa downloadezi archivrdecodor saub ceva de genu cauta pe net si gasesti. Fundalove struck? pup papa

| DanYyy_8015 a răspuns:

Decii cand intri pe mess undeva sus in stanga scrie "messenger" dai acolo dupa aia la "preferences" dupa aia la "archive" si dupa aia dai "show all my archive" dar trebuia sa ai setat dinainte ca sa ti se salveze. aper ca ti-am fost de ajutorhappy