| SongElena a întrebat:

Spuneti-mi si mie plzz ca am uitat cum fac sa-mi pun profilul de la facebook privat.Adica sa-l vada doar prietenii? Precizez ca profilul nu este nou.Ms si dau fundawinking

3 răspunsuri:
| MytyKoste a răspuns:

In dreapta sus, dupa "acasa" e o sageata, apesi acolo---setari de confidentialitate---"prieteni"(unde vezi public)

| Razeph a răspuns:

Intri pe Facebook -> Setari de confidentialitate -> Bifezi Prieteni. Sper ca am fost de folos happy

| girl20 a răspuns:

Pai intri la setarile confidentiale si dai acolo doar prieteni sa vada profilu, sa posteze si etc.