| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! am un pc nou si cand incerc sa ma loghez de ex pe messsenger imi zice ca nu e buna parola.dar sunt 100% ca e aceasta pentru ca de pe alte dispositive merge.iar cand vreau sa vad email-ul si ma loghez pe yahoo.com dupa ce introduc parola si dau sign in imi cere sa scriu codul de securitate si dupa imi pune o intrebare..care habar nu am ce raspuns i-am dat cand am facut contul...in yahoo imi spunea ca putea fi problema de la coockie sau cum se numesc.

1 răspuns:
| xgamerz a răspuns:

Intra pe: www.mail.yahoo.ro de pe un alt browser, ex: Mozila Firefox/Opera/Google chrome etc. si vezi daca iti face la fel.
Fixeaza data si ora de la PC sa fie la zi*
Daca nici asa NU merge, cred ca T`as putea ajuta prin teamviewer si daca lasi un id.
Bafta;)