| Sawarekh a întrebat:

Va salut!
Stiti un gsm localizat in Bucuresti, cu preturi mai mici?
De exemplu sa ma coste mai putin de 400 lei pentru un display, imi pare mult, pentru cat cere la ecranul unui Samsung... fara suparare.

Răspuns Câştigător
| Anonim240 a răspuns:

Păi prețurile sunt așa, pentru că schimbă display-ul cu unul original. Dacă vă duceți la un GSM care vă ia sub 400 de lei, vă schimbă display-ul cu o "chinezărie" care nu va ține mai mult de câteva luni. Iar dacă la fiecare cateva luni dați câte 350 de lei să spunem, mai degrabă ați strange si l-ati schimba cu ceva original sau cumpărați direct altul.