| Don1994 a întrebat:

Am o intrebare pentru utilizatorii de iOS. Cum sa pun Aplicatia Facebook in Limba Romana?! De ex. daca ma loghez de pe PC o am in romana, dar pe telefon nu. Am incercat din aplicatie - setari - language romanian, dar nu s-a schimbat nimic.

Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa derulezi pagina Facebook pana jos si acolo vei avea scris lmbile. Acum este in Engleza dar poti atinge Engleza si schimbi in Romana. Jos de tot scris marunt.