| Micutza_5619 a întrebat:

..azi mi-am cumparat telefonul Orange hiro si nu stiu cum as putea pune o poza la un contact din agenda..cand sun sau sunt sunata sa-mi apara poza..Va rog ajutati-ma :*

Ps:Scuzati categoria :*

Funda la cel mai bun raspuns..multumesc

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a asocia o poza unui contact din agenda, va trebui sa te asiguri in primul rand ca acel contact este salvat in memoria telefonului. Ulterior, trebuie sa accesezi acel contact, sa apesi tasta de meniu a telefonului si sa alegi "editare". In momentul in care selectezi "editare", iti va aparea un chenar gri, in care se poate insera o poza. Va trebui sa atingi prelung acel chenar si ulterior ti se va oferi posibilitatea de a insera o poza din galerie.

Cu prietenie,
Orange Helper