| brokxy a întrebat:

Buna, telefonul meu are ceva problema grava, nu pot sa mai descarc nicio aplicatie, nu mai pot face poze (desi nu e plina memoria) se opresc aplicatiile instalate din senin si imi apare pe ecran,, DRIVE,, ce inseamna? Plus nici nu mai pot trimite poze deja facut pe messenger si nu stiu ce sa fac daca dau reset din fabrica si sterg tot se va rezolva sau este mai grav de atat? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Denis_Denis_1998 a răspuns:

Cel mai bine fa reset din fabrica si se va rezolva ori ai luat un virus sau ai pus root in telefon.Cel mai bun mod e sa faci reset factory din fabrica altfel nu poti sa faci nimic doar sa-l duci la un service.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

O resetare de fabrica va rezolva o parte a problemei, dar dupa aceea trebuie sa refaci toate setarile necesare.