| Vladddd14 a întrebat:

Întrebare pentru soferi
Câți GB de internet în roaming consumați aproximativ intr o luna pe comunitate?

1 răspuns:
| Korkodeln a răspuns:

Intrebarea ta nu poate primi un raspuns concret, pentru ca depinde extrem de mult de cum iti folosesti dispozitivul mobil (telefon, laptop).
Daca te rezumi la mailuri si whatsapp scurt si la obiect, 2GB pe luna iti sunt de ajuns sa tii contactul cu familia si slujba.
Daca faci live pe Facebook de la Bacau la Berlin si seara stai si te uiti la filme pe laptop si discuti ore cu apeluri video cand conduci, nici 20-30GB nu iti ajung.