| Generalu47 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un Samsung Galaxy J5 2016 nou nout din magazin. Problema este ca pe capacul de pe spate numele Samsung este scris cu niste litere care se dezlipesc si cad jos, asa ca mi s-a dezlipit o litera de pe spate si a cazut jos si acum in loc de litera am decat un contur negru al literei si arata foarte urat. Oare cum pot sa lipesc litera la loc? Nu vreau sa-mi cumpar un alt capac doar pentru acea litera care s-a dezlipit.

1 răspuns:
| daddymt2 a răspuns:

Pune o husa frate, oricum iti recomand o husa pentru ca acea carcasa se zgarie imediat si atunci o sa fii nevoit sa o schimbi.