| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile am șters o melodie de pe telefon și acum vreau să o recuperez. Cum pot face asta? Vreau nespus de mult să o recuperez. Telefonul meu este Huawei Y3II cu sistem de operare Android 5.1. Dau fundă celui care mă ajută!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca era pe telefon n-o poti recupera. Daca era pe card microSD incearca cu asta: http://p.pw/bajAzY (apasa pe link, asteapta 5 secunde si apoi apasa pe "skip ad".)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar daca o ai salvata in calculator in folderul muzica, atunci o poti re adauga in telefon.

| Hexiled a răspuns:

Salut, exista un program numiy Recuva (poti gasi si altele daca cauti or net) care recupereaza fisierele sterse. Nu stiu insa daca ti le recupereaza garantat, am inteles ca in unele situatii nu ti le poate gasi din pricina unor factori.
Descarci acest program pe PC si conectezi telefonul prin USB la PC.
Cauta un tutorial sau citeste la ei pe site cum se folosestr mai exact programul. Nu mai stiu exact cum se foloseste, dar stiu sigur ca poti selecta un folder sau o partita unde sa caute, ca sa nu fie nevoit sa caute in tot PC-ul, de asemenea poti selecta ce vrei sa gaseasca mp3, mp4, avi, ppt, etc.
Sper sa i dai de capat.