| uFkDowN a întrebat:

De curand mi-am achizitionat Huawei Ascend P6. Am vrut sa imi descarc cateva melodii din pc pe telefon. Am instalat driverul care mi-a aparut la notificari. Si am reusit sa transfer datele. Acum vreau acelasi lucru dar cand introduc Usb-ul in pc telefonul imi incarca si nu imi vede pcul si viceversa. Am inteles ca este o setare in telefon care sa permiti si accesul datelor la introducerea cablului nu doar incarcarea. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ZeroDiferit a răspuns:

Incearca sa instalezi Samsung usb drivers...sau daca asa nu merge instaleaza Samsung kies. Exista 2 setari: dispozitiv media sau camera foto, dar le poti vedea doar cand conectezi cablu usb la telefon si pc. In concluzie nu poate din setari ci doar din drivere.