| oana_6775 a întrebat:

Am sims 2 season, ikea si nightlife... mi-am downloadat niste obiecte si skinuri le-am pus unde trebuie dar jocul nu-mi mai porneste.de fiecare data trebuie sa-mi tot instalez seasonul dupa fiecare incercare esuata.am incercat sa sterg toate simsurile din pc si sa raman cu sims 2 obisnuit(dar cineva mi-a spus ca trebuie sa-mi reinstalez wind. din nou.cum sa fac sa raman doar cu sims 2 si sa-mi mearga? pls ajutati-ma!

1 răspuns:
| ZennoEll a răspuns:

Scz dar seasonul tau problema nu e org si de aia... plus ca daca chiar ii org il afecteaza resursele