| sergiu2525 a întrebat:

Am simtit cutremur la constanta.eram in casa si deodata s-a miscat lustra si toate lumea pe yahoo dadea masss cu cutremur.la voi a fost?

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, la Barlad(judetul Vaslui)s-a simtit destul de tare.

| elena a răspuns:

Si la Iasi...

eileen
| eileen a răspuns:

Da, eu am inchis ecranul laptopului si a intrat in standby, am primit si eu pe mess dar nu am mai apucat sa raspund, eram in tocul usii rapid.

| joy a răspuns:

Si la mine s-a miscat parchetulrolling on the floor

| mary_9593 a răspuns:

Eu sunt din Bistrita si aici nu s-a simptit deloc. [din fericire :d. eu fiind mai fricoasa cu siguranta intram in panica foarte repede]

| Mo a răspuns:

Daaaa! s-a simtit si la bucuresti...toti dadeau mesaje si buzz-uri pe mess!
Acum toata lumea discuta de cutremur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, s-a simțit și la Pitești.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..la Galati care e aproape de Vrancea s-a simtit in totalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi, nu! doar la voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se misca laptopu` si auzeam cum zdranganeau toate cele prin mobilalaughing).
deci sa simtit destul si bine si la Calarasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a*