| remusrufa a întrebat:

As dori o persoana care sa-mi faca promovare SEO pentru site-ul: www.radio-deejay.ro! Doresc o persoana serioasa! Promovarea poate fi si contra cost urmand sa stabilim pe e-mail-ul : contact@radio-deejay.ro restul detaliilor! Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Sa iti faca seo sau promovare?
promovare seo nu am auzit de cand is eutongue

>Ori sa le faca pe aman2?

| Baton a răspuns:

Daca vrei sa il gasesti aici poate lasi si o suma pentru care vrei sa te ajute cu seo tongue nu de alta da parca m-asi baga mai ales ca lucrez si eu pe acelasi sistem... j1. 5

| remusrufa explică:

Ma scuzi optimizare SEO happy