| FlyingSparkle a întrebat:

As vrea sa fac niste tutoriale de desen pentru youtube si nu stiu cum as putea sa imi pun camera de filmat asa incat sa poate filma de sus foaia cu desenul. nu am suporturi si alte lucruri, nici nu am dulapuri deasuprea biroului, e un perete gol. ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| nevermint a răspuns:

Ai nevoie de o lampa cu brat flexibil: costa cam in jur de 20 de lei si o gasesti aproape peste tot in magazinele de electrice(Brico). e cea mai buna idee si cea mai ieftina, so o folosesti si ca lampa de birou.