| DaughterOfDarkness a întrebat:

Ati vazut filmele din categoria Twilight? Cum vi s-au parut?

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Da le-am vazut pe toate 3 filmele si am citit si cartile.nu am citit sfarsitul cartii eclpse si cartea zori de zi... dar de abia astept sa le citesc...
In schimb filmele au fost SUPER n-am cuvinte sa spun cat de super au fost... le ador. Tu ai vazut filmele?

15 răspunsuri:
| Zoki a răspuns:

Nu prea...

| ing. a răspuns:

Intotdeauna cartea a fost mai buna decat filmul.
Twilight mi s-a parut cel mai bun dintre cele 3 lansate pana acum.
Luna Noua cel mai slab din toate punctele de vedere.
Iar Eclipse, mi s-a parut destul de ok.
Sunt sigura ca Zori de zi va fi cel mai reusit dintre filme.
Acum, depinde si de gusturile fiecaruia.:*

| madalicious a răspuns:

Twilight si The Twilight Saga : Eclipse, au fost fenomenale, superbe, mi-au placut la nebunie! Insa The Twilight Saga: New Moon, a fost slabut, si nu prea m-a interesat sa ma uit la el, a fost putin plictisitor.

| mymy a răspuns:

Super:Xhappy

| Sua a răspuns:

Nu le-am vazut, dar poate o sa le vad si te anunt

| pauladrian a răspuns:

Prima parte a fost faina. Dar acum au scos si eu un film si dupa aia au dat-o in abureala cu mai multe parti.

| marui08 a răspuns:

Este un film super tarehappy Prima parte a fost cea mai tare, saga New moon a fost mai slabut iar a 3-a parte urmeaza sa o vad, dar cred ca o sa fie destul de bun dupa cate am vazut si am citit.

| RXN a răspuns:

Nu, nu am vazut si, sincer nici nu prea am de gand.Am vazut trailere si nu ma impresioneaza cu nimic, nu vad mesajul filmelor, sunt doar comerciale si nimic mai mult, cel putin pentru mine.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Da si mi sau parut frumoase, interesante, de calitate.
love struck love Vampiri

| xD a răspuns:

Filmele alea sunt pentru fete...
Am cam fost obligat sa ma uit la primul film si e praf tongue

Vampirii omoara oameni nu se indragostesc de fete straight face

| DaughterOfDarkness explică:

Da, dar l-am vazut doar pe al doilea si inceputul de la al treilea.

| Elena97M a răspuns:

Pana acum le-am vazut pe primele 3 care au aparut desigur.hee hee
mie mi-au placut happy. dar fiecare cu parerea lui. unii urasc filmul asta sad.

| Mikiee a răspuns:

Sunt cele mai rtari filme pe cere le-am vazut. Cred ca al 2 lea este cel mai tare.
Pe scurt-sunt mortale!

| Lola Landers_8821 a răspuns:

Da

si mortale

; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa. day dreaming
Sunt suuuperbe!:X
Am vazut si Twilight, si New Moon si Eclipse.:*
Mi-au placut mult si abia astept sa se filmeze si Zori de Zi.

O zi buna! >big grin