| alexutza222 a întrebat:

am auzit ca cica lady gaga ar fi satanica. si eu acu as vea sa va intreb daca credeti ca e adevarat. aaa si era sa uit ce alte vedete satanice imi sunt(de curiozitate)batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| doinitza a răspuns:

Am auzit si eu ceva de francomasoni care le manipuleaza cum vor ei...ma rog, viata vedetelor, isi vand sufletele diavolului pentru a deveni vedete fara valori.

14 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Nu, nu este(muzica si poate si tinetele)sunt satanice!

| Bianca26bb a răspuns:

E, am citit si in revista.Numai stiu altele dar sunt sigura ca sunt multe.
Tu te indoiai ca ea e satanista? La ce videoclipuri are...asta e parerea mea...

| Doar1îngeR a răspuns:

Nu este nimic bai.Este pur si simplu extravaganta si originala...atata tot!

| mary a răspuns:

Nu stiu ce alte vedete sunt sataniste. dar fiind vorba de lady gaga... se vede din videoclipurile ei! deci, wow! nu poate sa aiba si ea unele, nu stiu... mai normale?

| Barbie331 a răspuns:

Ce inseamna stanice?

Răspuns utilizator avertizat
| doinitza a răspuns:

Ea oricum face face parte dintr-o organizatie tampita... dar e viata ei... poate fi intr-adevar o organizatie satanica, sigur nu e crestina.

| SatanaInIzmene a răspuns:

E ¨satanica¨ pentru ca voi sunteti prea incuiati sa acceptati una ca ea. Tu poti crede orice, habar nu ai sa scrii, dar sa intelegi trenduri. Te-am pupat.

| FIR a răspuns:

Cum zice,, anonim" ocultawinking
alte vedete oculte:
beyonce
rihanna
eminem (cred ca era...sau ceva de genu) :X
disney
jay z
kanye west
britney
chris brown
madonna thinking

etc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este este dar se zice satanista si oculta nu satanica

| unknown a răspuns:

Nu nu e videoclipurile ei au o semnificatie pe care nu multi o inteleg dar multe reviste si site-uri pentru publicitate publica foarte multe lucruri care nu sunt adevarate

| Gionell a răspuns:

Http://vimeo.com/19013906 aici gasesti raspunsul :) si ai sa vezi ca Lady Gaga nu e singura;) sunt si mai multi exemple fiind: Eminem, Rihana, Gwess Who (dovada: videoclipul Oriunde te duci/ Stiu deja), Katy Perry, Lil Wayne. si muuulti altii o sa vedeti :p chiar si Michael Jackson. Se spune ca a fost omorat deoarece a vrut sa anuleze contractul. RAIN MAN este diavolul dar va las sa descoperiti :) vizionare placuta:)) :*

| Oana_2778 a răspuns:

Da, lady gaga este cea mai mare satanista, mi-a zis si doamna profesoara de religie. pai, vedete sataniste mai sunt: eminem, rihanna, jay-z, demi lovato, selena gomez... (disney channel este program satanist.) uita-te pe:''CANTECE ALE SATANEI! Mesaje Inversate''.