| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa faci carnet la caine costa? dau funda big grin

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Carnetul nu costa, dar costa vaccinul sau tratamentul, iar fara niciuna dintre ele nu iti da un carnet.

| marian000 a răspuns:

Pai trebuie sa ii faci vaccinuri care costa in jur de 100 lei -200 si carnetul costa vreo 5 lei

| KaRioKa a răspuns:

Pai eu stiam ca nu adica, eu cand am facut la catelele mele nu am platit, cand m-am dus sa le faca vaccin atunci mi-a dat si carnetu si a scris in el ce vaccin a facut si cand trebuie sa mearga iar, papa!

| Lamaie_6442 a răspuns:

Intre 5 si 10 lei.EU am dat 7 lei. fundita?