| rainbow20 a întrebat:

Ce carti imi puteti recomanda? O carte captivanta. care nu vrei sa o mai lasi din manahappy:*

10 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Dan Brown - Codul lui DaVinci happy

| ICanSeeAll a răspuns:

Daca nu ai citit cartie Harry Potter ti le recomand. Sunt superbe! La prima vedere zici ca sunt de copii, dar sunt foarte frumoase pentru toate varstele. Eu le-am citit acum, la 16 ani si mi-au placut extrem de mult. Poti incerca si Ingerul Noptii de Fitzpatrick.

| DعeutZa a răspuns:

Mie imi place f mult Amurglove struck

| xXDVDXx a răspuns:

Singur pe lume daca vrei.

| Scliparici a răspuns:

Dama cu camelii

| mEr a răspuns:

Dracula

| mady007 a răspuns:

Viata la tara de Duiliu Zamfirescu.am citit-o si eu si nu o mai lasam din mana.Am fost trista cand am terminat-o.Citeste-o daca nu ai facut-o inca...Este vorba de dragoste, tristete si la sfarsitul romanului multa bucurie...Pe parcurs vei avea parte de multe surprize care ti se vor parea ireale.love struck sper sa t fi ajutat! Orice carte vei citi iti doresc LECTURA PLACUTA:*

| IdealShade a răspuns:

Padurea spinzuratilor

| StarDust_2887 a răspuns:

Academia vapirilor...
eu prefer cartile in engleza, dar pe ultimele le-am citit in romana si sunt chiar foarte bunewinking

| Alionushca a răspuns:

Iti recomand Romanul "Floarea intunecata" si este scrisa de John Galsworthy.