| Tokha a întrebat:

BUna. Ce costum pentru seara de Halloween aveti? Eu am un costum de printesa si de vrajitoare, m-am gandit sa ma fac o fantoma sa imi pun un cearsaf ceva orice idee ajuta mersi frumos.

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna.

Pai eu ma voi face intr-o mireasa moarta. Eu imi fac singura costumul, din hainele care le am.

O rochie alba, apoi ii pun cateva pete de ketchup ca sa para sange.
Machiajul, ma fac alba pe fata, ruj rosu si la ochi negru.
Pantofii vor fi niste bascheti.
Niste bratari, si atat.

Bafta.

Pa, pa.

4 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Fantoma...nu stiu cam naspa ma rog intra pe google si scrie halloween ghost si poate gasesti eu am o matusa in america si mi-a trimis un costum de pirat dar de fata trebuie sa ajungawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc deutsa:*

| ioanacj a răspuns:

Eu mi-am cumparat un costum de dracusor sexy :p (http://www.wwfdo.com/......-costume). Au si un magazin de prezentare in apropiere de Cluj-Napoca. Se poate comanda si de pe site si sa stii ca preturile ok...is reduceri la costumele de Halloween:)

| ioanacj a răspuns:

Eu mi-am cumparat un costum de dracusor sexy:p (http://www.wwfdo.com/......-costume). Costumele se pot comanda si online, dar eu mi l-am luat de la magazinul lor de prezentare care este in apropiere de cluj-napoca. Au reduceri la costumele de Halloween in perioada asta:)