| xDivineAngel a întrebat:

Un profesor iti poate pune o nota proasta pentru daca nu ai fac teme de vacanta? Cu ce te poate sanctiona?

6 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Da. Cum ai spus si tu, te va nota in functie de interesul depus.

| RealLife a răspuns:

Fa-ti temele luni laughing pentru. ca chiar iti poate da nota mica.

| danyelo112 a răspuns:

Toti profesorii sunt diferiti. unii ar alege sa iti puna 4 pentru ca nu ai facut tema.altii ar decide sa vada cat de pregatita esi.altii te mai asteapta.sunt profesori si mai buni si mai rai...nu putem sti noi ce profesor ai tu in aceasta situatie.

| 1n3x a răspuns:

In ce limba ai scris?

Da.Cu o lovitura sub centura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calma! ca si eu am avut destule teme de vacanta ani trecuti anul asta nu mai ne-a dat.:X.si nu mi le-am facut laughing si cand am inceput scoala nici nu mai isi adusese aminte de ele.nu au ei interesul acesta. doar e vacanta de relaxarewinking te pupic si stai linistita:*

| Motănel69 a răspuns:

Iti faci temele degeaba si profesorul se face ca uita.