| Xcel98 a întrebat:

Cate intrebari pot pune pe TPU.ro?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nelimitat!happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

De ce nu pot pune mai mult de doua intrebari, una dupa alta?

Pe TPU.ro consideram ca problemele tuturor membrilor comunitatii noastre sunt importante si ca toti membrii trebuie sa aiba posibilitatea de a-si face intrebarea cunoscuta, pentru a putea primi raspunsuri. Astfel, pentru a permite ca pe prima pagina a portalului TPU.ro sa fie vizibile intrebarile cat mai multor utilizatori, niciunul dintre membri nu poate posta mai mult de doua intrebari intr-un interval de cinci ore.
Daca un utilizator doreste sa puna mai mult de doua intrebari pe TPU.ro, acesta poate reveni pe site dupa cinci ore.

Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Fara numar laughing poti pune cate vrei smug papa pup

| VladDu a răspuns:

Ma, cand va vad... cu "fuunda? funda"... primiti macar 10 bani pentru funda aia sau ce tot cersiti atat?
Si tu Xcel9... atatea intrebari idioate mai pui... ca imi umpli zilnic casuta de e-mail cu prostiile tale. Nu-ti dau mai mult de 12 ani.

| MonkeY a răspuns:

1 tocmai la-i folosit deja...rolling on the floor acum serios poti pune cate vrei nu cred ca exista vreo limita. funda?

| Sarucka a răspuns:

Oricate dorestihappy si 1000 (funda?)

| Daniel123 a răspuns:

Presupun ca, cate vrei!

| Noitrex a răspuns:

Poti sa pui cate antrebari vrei l-ai infinit. funda?

| reky a răspuns:

Le revergoram

| Rosalline a răspuns:

Nelimitate