| εїз_4110 a întrebat:

Cine credeti voi ca ar trebui sa fie expert TPU? Care credeti ca se pricepe cel mai bine la raspunsuri? fundita

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred, ca urmatorul, care ar trebui sa primeasca titlul de Expert TPU, ar trebui sa fie ioandelasal. Este un utilizator foarte activ si inteligent. Dar mai sunt inca foarte multi utilizatori, care merita acest titlu: BlackAndWhite, Dan, JeSsYkA, onutzu™, Dragalasul, ursulika, BRO, Roby67, anad, micurutza2005, mumoasa, elena, Flav, Carmen, monyk, Sol, Derye!, Oana, baru, Gânduri albe, Silvia, vlad_bv, Brotacelu, Paul27, kongeriket, Malvina, Katya, M. S., EUSIATIT, AlanTigergerid, inna si multi, multi altii...si nu in ultimul rand - RalucaTPUro.winking

| Silvia a răspuns:

Samoila!

| Xonia a răspuns:

Ursulik, Bro

| εїз a răspuns:

Bacemi sau NoName.

| marrr a răspuns:

Sper sa nu-mi primesc mii de stupizi, dar nu cred ca Raluca ar trebui sa fie Expert TPU, asa cum a spus NOname.[niciun motiv personal] Eu l-as vota pe vlad_bv, care desi nu este prea comunicativ cu mine da multe raspunsuri inteligente si folositoare.

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu cred că titlul de expert îl merită cu siguranţă Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ (fluturaş )!
Apoi aş mai adăuga pe Ursulika, Drăgălaşul, BRO - (e prea lung nick-ul, off), onutzu™, kongeriket, Paul27 şi cam atât îmi amintesc din utilizatorii care ar merita titlul de expert TPUhee hee.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Eu il votez pe Tom. E prietenul meu imaginar. (E dihor dar sa nu-i zici asta ca se sperie)

| alandala_1391 a răspuns:

CATEGORIC Ʒ (fluturaslaughing)!
este un baiat foarte de treaba, inteligent, stie sa explice, ajuta pe toata lumeahappy