| WhatMeanLove a întrebat:

Cui i place scoala?
Sau ce materii va plac?

Răspuns Câştigător
| Αγάπη a răspuns:

Depinde ce clasa esti!
Biologia, Fizica si Romana.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tie ar trebui sa-ti placa romana! Ai scrie "materii" in loc de "materi". Un lucru e sigur: nu-ti place la scoala.

| DyaElla a răspuns:

Bio
Chim
Rom
Mate
Fiz
Engl
Frank o urasc

| KarmaChameleon a răspuns:

Imi place fizica, matematica si informatica. Dupa cate vad tie nu iti place romana.

| DJBlade69 a răspuns:

La oricine ii place scoala.Sau macar o materie din ea: Ed.Fizica xD
Italiana,Matematica,Informatica, Volei, Spaniola si Engleza.

| iuliapintea a răspuns:

Nu prea imi place ca fac multa mate si conta dar daca ar fi sa-mi aleg materiile preferate as merge pe partea de uman(romana, istorie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e una imi place scoala nu si profilul,materii romana,istorie,geografie,psihologie, desen, engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa
materii hmm:romana si chimia:X:X: