| Prettymadam a întrebat:

Cum au devenit unele vedete vestite? De la ce au inceput?

8 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Vedetele de la noi au facut bot producatorilor de emisiuni TV si... voila, acum le luam drept etaloane.

| odorash a răspuns:

Exemplu. eu cant dar nu am bani, cistig la loterie si ma fac milionara ma promovez, si ajung vestita. :d

| With0utName a răspuns:

Daca nu ai dat nume o sa zic in general. Unii prin youtube, prin concursuri, prin scandaluri, prin casatorie...

| fosnet a răspuns:

De aiurea, unele...,, vedete,,. Nu vrei sa fii Simona -Sensual!

| llinka a răspuns:

Ca sa devii cineva, trebuie sa incepi prin a fi nimic )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! vedetele au devenit vestite din nimicuri mari nimicuri au inceput la inceput cu scandaluri, minciuni, prieteni s-au cuplu cu alte vip-uri, renumiti si pe spatele altora, show-uri sunt multe motive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au stiut prin paturile cui sa treaca si au fost foarte "pregatite" la acest capitol. Nu e bataie de joc, e parerea mea despre fatzele siliconate si "tunate" care n-au strop de creier in cap dar sunt VIP si dau tonul la o moda de prost gust dupa care toate adolescentele fara creier se dau in vant.

| Cheloo_2706 a răspuns:

De la supt