| NobodyUnderstandMe a întrebat:

Dau funda happy
cine stie pe ce site pot citii online, urmatoarele carti:

1.Baltagul -de Mihail Sadoveanu

2. O scrisoare pierduta- de Ion Luca Caragiale

3. O lume disparuta -de Arthur Conam Doyle

P. S: nu vreau rezumat... vreau cartea on happy

Răspuns Câştigător
| crixus a răspuns:

Baltagul :- http://www.cartiok.ro/citeste/33456297/cartea-online-baltagul-roman
o scrisoare pierduta :-http://cartielectronice.blogspot.com/......ta-de.html
iar "o lume disparuta" nu o gasesc. poti incerca sa cauti pe google titlul cartie + online EX: Baltagul online

11 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Dar ce u nu sti sa citesti ori esti retardata ori proasta sau ti-e lene sa citesti nu da-ti ma lasa-ti prostii sa moare

| TeruoSan a răspuns:

Pe google winking

| NobodyUnderstandMe explică:

@ghost: sincer, nu inteleg nimic din ce spui.Incearca sa vorbesti mai coerentwinking

| alyna_6333 a răspuns:

Http://cartielectronice.blogspot.com/......ormat.html (aici gasesti), sper ca ti-am fost de folos. funda?:D

| alyna_6333 a răspuns:

Http://cartielectronice.blogspot.com/......at.html... (aici gasesti), sper ca ti-am fost de folos! funda?:D

| Mariuuss a răspuns:

Cauta si tu pe google

| starcicky a răspuns:

Incearca pe www.scribd.com

| Miny_8914 a răspuns:

Http://www.libris.ro/ aici poti gasi cate carti vrei! :)