| marius577 a întrebat:

De ce nu arata la @Noname userul anului? Arata tot la brigaela.Merci.

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

O să se rezolve şi asta... aşteaptă să vină oamenii din concediu laughing

| FreakyFred a răspuns:

Si eu am observat asta... ar fi binevenit un raspuns avizat!

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Pai, ar trebui sa arate in continuare si la Brigaela, pentru ca in 2009 ea a fost utilizatorul anului. Sunt sigura ca in curand, va arata si la NoName. Poate admin nu a avut timp sa faca acest lucru, pana acum, dar il va face.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!