| Barajag a întrebat:

Deci vi se face o oferta,happysa va faceti propria expozitie, ce ati expune si de ce?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Stiu si eu?! cred ca orice este aproape de sufletul meu, in special desenele fiica-mi - sunt tare dragute si amuzante

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As expune desene facute de mn.Imi place foarte mult sa desenez si imi place ca cineve sa isi sp parerea despre desenele mele.big grin

mlm
| mlm a răspuns:

As expune tablourile pictate de mine, care le mai fac in timpul liber, de ce? Ptr ca as vrea sa arat lumii ca in afara de meseria care o am stiu sa mai fac si altceva care ma pune in valoare.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Homemade jewelries, mazgalituri pe hartiewinking

| baba a răspuns:

Expoziţie foto aş face. Fotografiile, tare mi-ar plăcea să am ocazia să primesc feedback direct din partea atâtor oameni.

| mami a răspuns:

Colectzia mea de papusi din portzelan si fotografiile mele cu flori

| catalina_2916 a răspuns:

As face o expozitie cu lansarea primei mele carti de poezii...deoarece in timpul liber imi place sa compun poezii, m recreeaza, imi da o anumita stare de bine...cred ca m-ar bucura enorm sa am sansa sa prezint propriile mele creatii lumii.cred ca as fi in al noulea cer...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotografiile mele si platourile din sticla, facute in stil decoupage.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi s-ar oferi aceasta sansa as expune desenele mele si cerceii mei handmade, pentru ca imi place ca lumea sa ma laudehee hee.