| Dexaa a întrebat:

Heeii! Ce planuri mai aveti pentru vacanta de iarna?

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa lenevesc...sa merg la un film...si cam atat big grin

| positivity a răspuns:

Planuri pentru vacanță?
Școala este pe primul loc, anul acesta.
Trebuie să mă apuc de învățat la română şi la matematică, pentru că voi da în curând un examen.
Plus că mai am şi teme.

| introduaicinumele a răspuns:

Leneveala. nu vreau sa fac nimic, doar sa lenevesc si sa ma distrez facand ce-mi place mie. Apoi cand incepe scoala iaras va fi agitatie si o sa-mi doresc sa mai pot dormi 10 ore in continuu happy

| NoNaamexD a răspuns:

Ciaaaa puppy dog eyes.Eu in aceasta vacanta merg la ski [in Romania],imi ingrijesc puiul de pisica,merg pe la bunici unde ne dam cu sania,de Revelion merg la un carnaval in aer liber,de Craciun am fost la o masa festiva,ma duc la zile de nastere ale prietenilor,vizionez filme,ma joc unele jocuri noi, impodobesc casa, citesc carti si reviste, ma antrenez pentru volei, etc. Tu ce faci in vacanta?
P.S. Sarbatori fericite si numai bine :*!

| Letty03 a răspuns:

Stau pe canapea (singura acasa) ma uit la TV in timp ce ma joc pe tableta si ma indop cu covrigii pe care i-am rimit de la colindat.

| CrazyGirl2 a răspuns:

Ptinoar, Facebook, somn, patinoar, Facebook, somn, patinoar, Facebook,... Si in ultimele zile:teme, patinoar, Facebook, somn, teme, patinoar,...

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nici un plan.
*-*

| cristiiiiiii a răspuns:

Eu trebuie sa invat pentru examenul de permis sad am picat prima data aveam nevoie de 22 de puncte si am facut 21 crying

| LineGuide a răspuns:

PC time!

| Resurrection a răspuns:

Plimbari, somn. Multe desene animate, mancare si iar somn

| Walhalla a răspuns:

Eh,tu esti fata.dar hai sa zicem...Eu sunt in clasa a 12-a, trebuie sa invat materia pentru bac, mai ales la istorie si Lb.Romana(e fffff multa si grea).As mai vrea sa fac ceva sala, dar nu am cu cine sa ma duc la sala...Ce sa mai zic? aaa, sa imi cumpar un telefon, sa mearga sus la munte sa invat sa schiez, si cam atat

| ioan09 a răspuns:

Eu imi fac un igloo 3X3 si vreau sa pun pe jos o folie de plastic, o bucata taiata de polistiren si carton pentru comfort.
un om de zapada de 2 metri.
cu sania pe derdelus.
si cam atat.

| Tronaru_Deea_1993 a răspuns:

Sa ma distrez la maxim happy