| Aiied a întrebat:

Heii buna happy Mai stiti niste jocuri online asemanatoare cu burn buddy (de pe hi5)?! Mrs

Răspuns Câştigător
| Aura a răspuns:

Daca nu ai conta fa-ti iar daca ai deja intra pe facebook. Acolo sunt o multime de jocuri precum Barn Buddy. Sunt cu niste ferme, tare dragute zic eu, si eu am destule acolo :P

www.facebook.com

5 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Cauta p google si gasestibig grin

| beka a răspuns:

Gardenhood tot p hi5, si daca vrei mai multe. intra acolo la jocuri-categorie-simulare, si acolo gasesti jocuri de genuwinking

| razvanadriann a răspuns:

tongue altu nu ma prea joc in afara de Organized Crime tongue
dar daca observi este o bara cenusie acolo sunt toate jocurile de p hi5 nu se stie poate iti plac unele tongue. sper ca team ajutat.bafta thumbs up.

| andree_9571 a răspuns:

Farmerama

| fanel_4938 a răspuns:

Stiu eu de pe facebook (farmville) i o ferma numai ca ii mai faina ca si buddy