| Takizo a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de costume pentru Halloween. Sunt baiat happy. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HardStyle a răspuns:

Poti sa te faci:
Zoro - o capa neagra si o sabie
Vampir - capa neagra si colti
Moartea - capa neagra si o coasa
Spiridus - o palarie inalta si inbracat in culori deschise
Superman - capa rosie, tricou albastru, chiloti rosii, pantaloni albastrii
Batman - capa neagra si iti faci o masca
Omul paianjen - tricou rosu cu multe dungi ( le poti desena chiar tu cum vrei de preferabil albe ca panza) si pantaloni rosii.
Vrajitor - un bat in mana sau matura ( ce vrei tu ) si o capa neagra
Cowboy - o jacheta maro, pantaloni maro, cizme.
Mumie - imbracat in hartie
Zombie - haine rupte pe tine
Hercules - roba alba, cu o coroana de preferat aurie pe cap
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un costum de clown se confectioneaza usor din panza in doua culori.Cauta imagini pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampir,varcolac,pirat(la scoala un coleg asa s-a imbracat), zombie, mumie, savant nebun sau fantoma.

| petre059 a răspuns:

Daca ai bani intra pe www.reginele.ro au masti si alte accesorii

Răspuns utilizator avertizat
| violetamariapwp a răspuns:

Te poti costuma in : vampir, zombi, spiridus, suprman, batman, omul paianjen, vrajitor, schelet, moartea (eventual cu o coasa ), cowboy, celebrul MARIO si cam atat mi-a venit in minte. Sper ca ti-am fost de folos.

| SwechTyop a răspuns:

Poti sa te pictezi pe fata.

| MeMe77 a răspuns:

Mai poti incerca si Tocilar, un costum de creion, Mos Craciun, Rege, Spion, O mare vedeta ( nu conteaza de unde ), Dinozaur, Intr-un animal, Omul din epoca de piatra, Mafiot, Bautor, Fantoma, Dovleac, Cersetor, etc... nu mai imi vin altele in minte

| izabellahope a răspuns:

Eu ti-as recomanda un costum de vampir.Iti trebuie colti foarte ascutiti din plastic daca nu ai nu e nimic sunt buni si de aceea de jeleu, o pelerina neagra lucioasa, pantofi negri si un costum negru.Machiaza-te cu alb pe fata si ai terminat.A sa nu uiam ca trebuie sa-ti faci parul in creasta!
Sper ca te-am ajutat! SUCCES!