| Bla1990 a întrebat:

happy Deci este un baiat, pe care il cam plac... Problema e ca el isi petrece foarte mult timp cu niste colege de ale lui. Credeti ca sunt foarte buni prieteni pentru ca se cunosc de mult timp sau e posibil ca ele de asemenea sa-l placa?

Răspuns Câştigător
| NuMeSiMpLu a răspuns:

Daca fetele il plac... trebuie sa faci ceva, altfel il pierzi.Credema stiu si eu cum ie.Si appropoc daca vorbesc si sunt buni plrieteni nu inseamna neaparat k il plac.
P.S. Nu il lasa, saca il placi lupta pentru el.

1 răspuns:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Pai... cred ca si ele il plac