| Laura1092 a întrebat:

Imi da-ti site-uri cu teste IQ gratis?

Răspuns Câştigător
| judgmentofaGod a răspuns:

Http://mensa-romania.ro/

Site oficial international unde poti fi sigura ca e un test adevarat. In orice caz, testul de pe site e doar un fel de proba ca sa vezi daca esti capabila sa devii membra.
Testul il gasesti in partea din dreapta sus si de acolo o sa stii ce ai de facut. :D

Eu sunt membru. Daca scoti peste 120 contacteaza-ma. :)

7 răspunsuri:
| giorgyana99 a răspuns:

Teste.haios.ro www. teste. ibiz/iq www.teste.us/online/ sau scrii pe google: teste de personalitate

| Fortune a răspuns:

Nu i-ti da-m n-imi-c

| baby_7690 a răspuns:

Http://teste.haios.ro/teste.php?id=24 sper ca team putu ajuta:*