| Mentosanaaa a întrebat:

In curand voi avea un majorat la o colega de clasa. Nu suntem foarte apropiate, dar asta nu inseamna ca nu ne intelegem. Ce as putea sa-i iau? :-s Funda.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un parfum de la avon, au la reducere, la 15 ml.

| Sociopat a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie.I-am luat un craniu ornamental.

| AleXu224 a răspuns:

Nu asculta de nimeni ia ce simti tu ca i place mai mult cei de pe TPU nu ii stiu personalitatea tu eu sti!
Funda?

| Ioanagabb123 a răspuns:

Poti sa ii iei un lantisor cu initiala numelui ei, sigur s-ar bucura. poti sa ii iei o bratara. un ceas de mana. thinking

habar n-am.
sper ca ti-am dat cateva idei.

| Gaby_Marian_1998 a răspuns:

Un accesoriu ceva sau un lucrul care sa ii ramina mere ca amintire din partea ta...