| Raggy a întrebat:

Pentru cei care au cont pe deviantART:Ce-i cu regula asta ca cei de sub 13 ani sa nu aiba cont?
Acum trebuie sa astept sa fac 13 ani ca sa intru din nou? Please help!

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Baga ca ai 17 ca tot una e, Pana la urma ce iti fac aia?laughing
Eu bag ca am si 100 de ani pe facebook si ce patesti? Nimiclaughing. Doar nu vine FBI-ul peste tine ca na...ai scris ca ai 14 anirolling on the floor
Relaxeaza-telaughing

| TreiSurori a răspuns:

E vorba de pornografii.
sunt mai multe categorii acolo: violenta, pornografie (arta), sange..etc
si alea nu au voie, in mod normal, copiii sa le vada. pana in 18 ani, dar na...astia din ziua de azi au copii la 12 ani oh go on.

eu zic sa asteti, bafta.

| Cosmotel a răspuns:

Asteapta..nu-i frumos sa minti tongue
laughing

| coooooo a răspuns:

Nu am cont, dar ma gandesc ca poti sa pui ca esti nascut in 1997 ca sa ai varsta de 14 ani big grin nu te verifica nimeni daca e varsta ta naturala sau nu.