| xRockStarx a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema si va rog sa ma ajutati.
Mi-am pierdut cea mai buna prietena si nu stiu cum sa mi-o recuperez. Sa va spun: Deci la scoala eu cu ea nu eram cele mai bune prietene deoarece mai era o fata cu care statea cel mai mult, si fata aia o considera cea mai buna prietena. Dar acum, in vacanta eu am devenit cea mai buna pritena cu ea. Ne distram de minune pana a aparut cea lalta prietena a ei. A trecut doar o zi si acum se inteleg deparca ar fi cele mai bune prietene si pe mine m-a lasat. Acuma incearca sa ma faca geloasa, spunandu-mi ca se va duce sa doarma la ea (azi). Va rog spuneti-mi cum sa o recuperez? Ce sa fac sa o atrag sa fie mai apropiata de mine? Va rog mult spuneti-mi. Funda+vot puppy dog eyes P. S: nu imi fac alte prietene deoarece asta ar indepartao si mai mult.

Răspuns Câştigător
| Adrianetc a răspuns:

PS:ea statea cu tine doar ca nu avea cu cine altcineva, cand a venit prietena ei normal ca a uitat de tine. PSS:incearca sa o uiti

4 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Mai lasa si tu omul sa respire. Daca iti este asa de buna prietena o sa te caute ea, mai mult ca sigur.
Nu poti sa stai zi de zi doar in preajma unui om.

| RoXxy a răspuns:

Poi dc sa tragi de ea tu de o mana si cealalta fata de alta? cand puteti fi toate 3 prietene.Incearca sa vb mai mult cu ele poate gasiti niste puncte comunewinking

| xRockStarx explică:

Suntem toate trei prietene, dar prietena pe care o considera pe ea cea mai buna prietena cu mine nu prea sta sau altceva si l-am lasat sa respire oricand a vrut nu am avut nimic in potriva dar acum. si-a intrecut limitele! Daca ati fi in locul meu, ati intelege mult mai bine situatia! Eu vreau decat un lucru, sa imi spuneti cum sa o atrag mai mult spre mine

| RoseyLondon a răspuns:

Si eu am patit asta odata Daca te-a lasat balta nu inseamna ca e cea mai buna pretena a ta...