| neUtilizator a întrebat:

Imi place mult sa citesc. Ador cartile despre naufragiati pe insule pustii. Am citit deja cateva. Imi puteti recomanda unele?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai citit cartile lui Jules Verne: Insula misterioasa, Capitan la 15 ani, Doi ani de vacanta si Scoala Robinsonilor. Lectura placuta!

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Daca iti plac si filmele poti sa te uiti la LOSTlove strucklove strucklove struck app imi lasi si mie un mesaj cu cartile care le-ai citit despre naufragiati? te rog mult.

| romanionu a răspuns:

Imparatul Mustelor

| Mariidc a răspuns:

Robinson Crusoe-Daniel Defoe...Insula Misterioasa I, II-Jules Verne...mai cauta pe net si ai sa gasestiwinking

| RoxX_1956 a răspuns:

Hmm... Daniel Defoe-Robinson Crusoe
Rapit de pirati, Calatoriile lui Guliver, etc... Ştiu mai multe dar nu cred ca e genul tau. Daca mai vrei, imi zicihappy

| neUtilizator explică:

*app, am citit deja Doi ani de vacanta, Robinson Crusoe, Insula misterioasa, iar acum am inceput Scoala robinsonilor